SPORTUOJU VISUR IR VISADA...
EUROPOS JUDRIAJAI SAVAITEI IR JUDĖJIMO SAVAITEI SKIRTI RENGINIAI

 

Šiais metais mokykloje vyko pirmieji Europos judriosios savaitės renginiai. Mokyklos pradinukai įsijungė į žaidimą ,,Eismo gyvatėlė“, kurio metu vaikai buvo skatinami eiti į mokyklą pėsčiomis ar važiuoti dviračiais. Žaidimo tikslinė grupė – vaikai ir jų tėvai.
Mokinukai į mokyklą stengėsi keliauti darniu būdu – ateiti pėsčiomis, atvykti visuomeniniu transportu ar vienu automobiliu susitarus kelių kaimynystėje gyvenančių šeimų vaikams. Nuotaikingas žaidimas „Eismo gyvatėlė“ tęsėsi dvi savaites, rugsėjo 15-26 dienomis. Tai puikus paskatinimas vaikams kuo daugiau judėti, tampa fiziškai stipresni, sveikesni.

 

Žaidimą ,,Eismo gyvatėlė“ vainikavo Europos judėjimo savaitės bėgimas. Rugsėjo 25 d. miško pakraštyje esančiame mokyklos stadione vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuotas mankštos ir bėgimo renginys. Šios akcijos tikslas – pritraukti kuo daugiau vaikų ir jaunimo, tėvų ir pedagogų dalyvauti Europos judėjimo savaitės renginiuose visoje Lietuvoje.
Mankštą organizavo ir vedė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Inga Kostina. Skambant ritmiškai muzikai visa mokyklos bendruomenė mankštinosi, skatino vienas kitą sportuoti. Mokinukai smagiai praleido pertrauką sportuodami gryname ore.

 

 

Po nuotaikingos apšilimo mankštos pirmieji startavo ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai: ,,Meškiukai“ su auklėtoja Angele Tamkevičiene ir ,,Žibutė“ su auklėtoja Jūrate Vaičiulioniene. Mažieji bėgikai, pasipuošę judėjimo savaitės numeriais, sėkmingai įveikė 250 m. atstumą ir buvo apdovanoti oficialiais Europos judėjimo savaitės diplomais. Greičiausi buvo šie mažyliai: iš priešmokyklinės grupės Matas Miškinis (1,05 min.), o iš ikimokyklinės grupės Daniel Klemeto (1,13 min.).


   

   

 

Po mažųjų į startą stojo 1-4 klasių sportininkai. Jiems teko įveikti 500 metrų. Vaikams tai nemažas išbandymas. Greičiausi buvo šie mokiniai: pirmokas Aronas Miglinas (2,35 min.), antrokė Gabija Leškevičiūtė (2,13 min.), trečiokas Dominykas Matusevičius (2,08 min.) ir ketvirtokas Erikas Kozlovas (2 min.). Visi startavę pradinukai buvo apdovanoti Europos judėjimo savaitės diplomais.
 

1-4 klasių mokiniai

  

   

 

 

 

 

  

  

Po mažųjų prie starto linijos išsirikiavo vyresniųjų klasių mokiniai. Jiems atstumai ilgėjo: 5-8 klasių mokiniai įveikė - 1000 m, o 10-okai - 1988 m (lietuvišką olimpinę mylią). 5 klasių tarpe greičiausiai trasą įveikė : Denas Karpis (4,49 min.), tarp 6-okų greičiausias buvo Eimantas Žūkas (4,10 min.), 7-okų tarpe – Lukas Žemaitis (4,23 min.), o tarp 8-okų greičiausias buvo Aurimas Karlonas, įveikęs trasą per 4,16 min.
Lietuvišką mylią greičiausiai įveikė 10-okas Ervinas Mitkus, atbėgęs per 8,38 min., antras - Gytis Žūkas, finišavęs per 8,50 min., o trečias finišą pasiekė Kęstutis Karpis per 10,16 min. Visi startavę mokiniai buvo apdovanoti Europos judėjimo savaitės diplomais.

5-10 klasių mokiniai

 

  

 

  

  

  

 

  

  

Europos judėjimo savaitės organizatoriai - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija. Dėkojame jiems už šią iniciatyvą, kuri skatina sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą jaunimo tarpe.


Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Aušra Trikšienė.

 
 
   

Atgal