Konkursas ,,Mano kelias link Čiurlionio“

 

Druskininkai didžiuojasi, kad pats ryškiausias visų laikų genijus M. K. Čiurlionis gyveno ir kūrė mūsų kurorte. Lietuvos muzikų rėmimo fondas kaip kasmet jaunuosius dailininkus ir meninio žodžio gerbėjus jau tryliktąjį kartą pakvietė į tarptautinį menų festivalį ,,Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“.
Viečiūnų pagrindinė mokykla didžiuojasi mokiniais, kurie savo kūryba ir žiniomis prisideda prie iškilaus menininko kūrybos puoselėjimo ir garsinimo. 10 klasės mokinė Milda Janeikaitė (lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja S. Muzikevičienė) jau penktąjį kartą iš eilės tampa rašinių konkurso, šiemet skirto 140-osioms M. K. Čiurlionio gimimo metinėms paminėti, laureate. Mildos miniatiūra ,,Angelas“ išspausdinta kartu su kitų mokinių geriausiais darbais festivalio programoje.
6 klasės mokinė Viltė Barysaitė (muzikos mokytoja metodininkė V. Mieščionaitienė) muzikinėje viktorinoje ,,Mano kelias link Čiurlionio“ nurungė visų savivaldybės mokyklų dalyvius ir iškovojo 1-ąją vietą.
Rugsėjo 22-ąją baigiamajame festivalio renginyje mokinėms ir mokytojoms įteiktos Lietuvos muzikų rėmimo fondo padėkos ir dovanos.

 

 

   

Atgal