Akcija prieš patyčias „Vaikai, gyvenkime draugiškai!”

 

Kovo 14-18 d. mokykloje tradiciškai vyko akcija prieš patyčias „Vaikai, gyvenkime draugiškai!“. Akcijos metu 1 – 4 kl. mokiniai kartu su savo mokytojomis paruošė draugystės plakatus, o šaunusis mokyklos 1 – 4 kl. pop choras visus įtraukė į linksmą muzikinį pasirodymą. Pradinių klasių mokiniai klausėsi psichologo asistentės Rasos Kazlauskaitės paskaitos „Ką daryti supykus?“.
5 – 10 kl. mokiniai su savo auklėtojomis dalyvavo diskusijose „Kaip išvengti patyčių?“. Klasės valandėlių metu vyko į JUC bei dalyvavo proto mūšyje patyčių prevencine tema. 10 kl. mokiniai kartu su savo auklėtoja sukūrė koliažą „Klasės portretas“.
Vyresn. socialinė pedagogė kartu su mokinių taryba sukūrė prevencinį filmuką ir jį pristatė JUC organizuotame veiksmo savaitės „Be patyčių“ konkurse. Psichologo asistentė Rasa Kazlauskaitė kartu su vyresn. socialine pedagoge Kristina Uteševa organizavo 5 – 10 klasių anoniminę apklausą, kurios tikslas buvo išsiaiškinti patyčių mastą Viečiūnų pagrindinėje mokykloje. Apklausos rezultatus pristatė ir aptarė mokytojų metodiniame pasitarime.

 

 Vyresnioji socialinė pedagogė ir muzikos mokytoja Kristina Uteševa

 

  

 
 
   

Atgal