Viečiūnų ,,Obuoliukai“ konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai 2015“

 

,,Mes sportuojam, mes bėgiojam, disko šokį dovanojam, esam stiprūs ir tvirti – nugalėk mus, jei gali!” – tokiu šūkiu baigė savo prisistatymą mūsų mokyklos ,,Obuoliukų“ komanda (Augustė Mazaliauskaitė -1 kl., Ūla Kantautaitė – 2 kl., Lukas Raugala – 2 kl., Sigutė Janeikaitė – 3 kl. ir Miglė Marcevičiūtė – 4 kl.) gruodžio 8 dieną Druskininkų savivaldybės ,,Ryto“ gimnazijos aktų salėje vykusiame tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai 2015″ pirmajame etape.
Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą.
Konkurso metu dalyviai turėjo įveikti užduotis apie saugų eismą ir sveiką gyvenseną, dalyvavo komandų kapitonų rungtyse, estafetėse. Komandos pristatė namų darbus. Užduotis atliko pedagogai ir sveikatos priežiūros specialistai. Susumavus rezultatus buvo išaiškinta nugalėtoja – Leipalingio pagrindinės mokyklos komanda, o likusioms 3 komandoms buvo įteiktos padėkos ir saldūs prizai - šakočiai.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Aušra Trikšienė

 

   

Atgal