Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

 

Kovo 10 dieną mūsų mokyklos bendruomenė  susirinko paminėti ypatingos datos - Kovo 11-osios - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Taip pat laikotarpis nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje buvo skirtas lietuvių kalbos prestižui didinti. Pagerbdami šias ypatingas datas šventės dalyviai sugiedojo Lietuvos himną.

Renginį pradėjo pradinių klasių choro dainininkai (vadovė I. Daniušienė). Mokyklos direktorė E. Česnulevičienė mokyklos bendruomenę pasveikino su Kovo 11-ąja ir įteikė padėkas aštuntokei V. Barysaitei ir šeštokei Evai Kazlauskaitei. Šios mokinės kartu su dar septyniomis dalyvėmis vasario 24 dieną rašė Nacionalinį diktantą ir tapo raštingiausiomis 6-8 klasių mokinių tarpe.

Šventės organizatoriai 5-8 klasių mokinius pakvietė savo lietuvių kalbos ir istorijos žinias pasitikrinti proto mūšyje. Komandų laukė net trisdešimt įvairių klausimų, kurie ne visiems buvo įkandami. Komisijai susumavus rezultatus nuliūdo aštuntokai: jie surinko mažiausiai taškų. O pirmą vietą pasidalino penktokai ir septintokai.

Klasės ne tik varžėsi tarpusavyje, bet  turėjo scenoje parodyti savo namų darbus. Penktokai žiūrovus mokė taisyklingai kirčiuoti. Dvi septintokės pakomentavo savo parengtas skaidres apie liaudies kūrybą, o aštuntokės pamokė visus lietuviškų keiksmų. Šeštokai linksmai pristatė liaudiškus paukščių ir gyvūnų pamėgdžiojimus.

Štai taip nuotaikingai, bet kartu ir prasmingai mokyklos bendruomenė paminėjo Lietuvos laisvės dieną.

 

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Sigita Muzikevičienė

 

   

   

 

 
 
   

Atgal