Viečiūniškių išvyka į Naisius

 

Jau ne pirmus metus ,,Naisių vasara“ kviečia mokinius dalyvauti vaikų fotografijų konkurse ,,Gyvoji gamta“, kuris skatina stebėti aplinką, fotografuoti gyvūnus. Šiame konkurse kasmet dalyvauja ir mūsų mokyklos būrelio ,,Miško mokykla“ nariai. Vaikai fotografuoja savo augintinius, paukščius, gyvūnus.
Iš 2000 atsiųstų darbų pagal amžių grupes 2015-2016 mokslo metais buvo atrinktos 45 geriausios fotografijos. Tarp nugalėtojų pateko ir mūsų mokinukų darbai. Egidijus Fedorenka ir Miglė Marcevičiūtė apdovanoti įspūdingais profesionalių fotografijų albumais ,,Lietuvos laukinės gamtos fotografijos“.
Būrelio ,,Miško mokykla‘‘ narys Egidijus Fedorenka fotografijų kategorijoje ,,Augintinis“ užėmė pirmą vietą ir visiems būrelio nariams laimėjo ekskursiją į Naisius.
Drauge su būrelio ,,Miško mokykla“ nariais į Naisius vyko ir 2015-2016 mokslo metų klasė nugalėtoja (septintokai) bei mokyklos mokytojai. Naisiuose aplankėme penkis muziejus: Šiaulių krašto literatūros, Naisių žemės istorijos, Inkilų, Baltų žolynų, Baltų dievų. Apžiūrėjome didžiulį piliakalnį, pavadintą Baltų arena. Aplankėme garsų žemaitukų žirgyną, grožėjomės puikiais žirgais.
Konkurso organizatoriai suteikė galimybę aplankyti Kryžių kalną. Mokinukus sužavėjo ir nustebino ant kalno stūksanti kryžių gausa. Vaikai pastebėjo, kad tūkstančiai kryžių atvežti ne tik iš įvairių Lietuvos vietų, bet ir iš užsienio.
Kelionės į Naisius metu geriau pažinome savo kraštą, įgijome daugiau žinių ir pasisėmėme naujos patirties.

„Miško mokyklos“ būrelio vadovė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Birutė Giedraitienė

 
 
   

Atgal