Savivaldos diena

 

Spalio 10 d. Viečiūnų progimnazijos Mokinių tarybos nariai susitiko su pirmokais. Mažiesiems buvo nuostabi patirtis susipažinti su vyresniaisiais draugais, kurie papasakojo, kas yra savivalda. Kartu žaidė, piešė, kūrė. Vėliau lankėsi „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Čia susipažino su šios mokyklos Mokinių taryba, pasidalino patirtimi ir idėjomis, susipažino su 3 D klasės galimybėmis.

Psichologė asistentė Jurgita Grušauskienė

 

 

 

2-3 klasių mokiniai ir mokytojos apsilankė Viečiūnų bendruomenės centre. Ten visus nuoširdžiai pasitiko Jolita Miliauskienė ir papasakojo apie darbuotojus, dirbančius šiame pastate. Ji palydėjo mokinius pas seniūno pavaduotoją Laimą Ražienę, kuri papasakojo vaikams apie savo darbą. Vėliau visi lankėsi Irenos Volungevičienės kabinete. Įdomiausia mokiniams buvo pabūti seniūno Alvydo Varanio darbo vietoje. Seniūnas nuoširdžiai priėmė mokinius, parodė Viečiūnų seniūnijos vėliavą su herbu, leido pasėdėti savo kėdėje. Vaikams labai patiko svečiuotis seniūnijoje. Mokiniai po apsilankymo savo įspūdžius perteikė piešiniuose.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Loreta Petokaitienė

  

 

Pažintinės ekskursijos metu ketvirtokai pamatė, kur vyksta pasitarimai Druskininkams svarbiais klausimais, apžiūrėjo Druskininkų Savivaldybės vadovų kabinetus, archyvą, Savivaldybės tarnautojų kabinetus, o įdomiausia vaikams pasirodė galimybė apsilankyti mero Ričardo Malinausko darbo kabinete ir galimybė pasėdėti savivaldybės vadovo kėdėje – prie jos išsirikiavo nemaža eilė norinčiųjų. Mokiniams kėdė pasirodė labai patogi.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Aušra Trikšienė

 

5-8 klasių mokiniai Savivaldos dieną paminėjo Viečiūnų seniūnijoje. Mokinius maloniai priėmė ir su seniūnijos darbuotojų darbu supažindino seniūnas A. Varanis, specialistė L. Ražienė ir socialinio darbo organizatorė I. Valentukevičienė. Po ekskursijos po seniūniją mokiniai rungėsi protmūšyje „Aš – tai valstybė“. Nugalėjo vyriausieji – aštuntokai. Netradicinio ugdymo dieną mokiniai baigė piešdami savo svajones. Už spalvingiausią ir nuotaikingiausią piešinį tušinukais buvo apdovanoti šeštokai.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Sigita Muzikevičienė

 
 
   

Atgal