Progimnazijos antrokai mokėsi plaukti

 

2017 m. rugsėjo-gruodžio mėn. Progimnazijos antros klasės mokiniai dalyvavo Vaikų mokymo plaukti projekte „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje”, kurį inicijavo ir finansavo Druskininkų savivaldybė bei Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Projekto partneris – asociacija laisvalaikio ir sporto klubas „Planas“.
Mokiniai su savo mokytoja Birute Giedraitiene vyko į Druskininkų vandens parką nemokamai mokytis plaukti. Antrokus mokė plaukimo mokytojas Ričardas Mitkus. Mokiniai džiaugiasi galėdami pagerinti plaukimo įgūdžius, pagilinę saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens žinias. Projekto pabaigoje buvo įvertinti mokinių plaukimo gebėjimai ir visiems įteikti pažymėjimai. Pažymėjimus mokiniams garbingai įteikė Druskininkų savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Lina Gražulienė ir asociacijos Laisvalaikio ir sporto klubo „Planas“ pirmininkė Kristina Rūkštelienė.
Po paskutinės plaukimo pamokos visi mokinukai su mokytoja Birute apsilankė picerijoje. Vaikai draugiškai šnekučiavosi, dalijosi įspūdžiais ir skanavo picas.

 

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Birutė Giedraitienė

  

   

Daugiau nuotraukų rasite mūsų facebook paskyroje

 

   

Atgal