Europos judumo savaitė!

 

Progimnazijos pradinių klasių mokiniai, ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, auklėtojos, mokytojai, bendradarbiaudami su Visuomenės sveikatos biuru ir Druskininkų policijos komisariatu rugsėjo 17 dieną prisijungė prie Europos judrumo savaitės renginių, kurie vyksta kasmet rugsėjo 16-22 dienomis. Šiuo renginiu siekėme paskatinti mokinius sveikai gyventi, daugiau judėti, rinktis alternatyvias susisiekimo priemones.

Ryte darželyje vyko linksmosios estafetės, kurias organizavo sveikatos priežiūros specialistė. Darželinukai sportavo, lenktyniavo, važinėjo dviratukais, paspirtukais, vaikštinėjo gryname ore, džiaugėsi rudenišku oru.

Vėliau 8 klasės mokinės Iveta ir Silvija šauniai organizavo mankštelę pradinukams, o renginio svečiai iš Druskininkų policijos komisariato Edita Vaitkevičiūtė-Urbonienė ir Giedrius Alminas palinkėjo būti saugiems, atidiems kelyje renginio metu ir visus mokslo metus.

Pasimankštinę, 53 progimnazijos mokiniai, mokytojai didele vora pajudėjo nuo progimnazijos su paspirtukais, dviratukais ir pėsčiomis aplink Viečiūnų miestelį. Visą kelią lydėjo policijos ekipažas.

Kai lauke vis dar šilta, o šalia būrys draugų, skambant linksmai muzikai, buvo smagu judėti šurmuliuojančiame būryje. Nuoširdžiai dėkojame Druskininkų policijos komisariatui ir jo specialistams už pagalbą organizuojant renginį bei užtikrinant jo saugumą.

Vyresnioji socialinė pedagogė ir muzikos mokytoja Kristina Uteševa

 
 
   

Atgal